Dodaj tu swój tekst nagłówka

O FIRMIE

KILKA SŁÓW O NAS

ELEKTROS KABLE

INNOVATIONS FOR ENERGY

Firma Elektros Kable sp z o.o. specjalizuje się w sprzedaży kabli średnich napięć do 36 kV na rynku polskim.Dzięki zaufaniu swoich klientów, solidności oraz terminowości dostaw powiększa swoje możliwości ofertowe do dzisiaj.

Elektros Kable sp z o.o. dostarcza swoim klientom jedynie produkty najwyższej jakości, gdyż zadowolenie z ich strony jest naszym celem. Każdemu zapytaniu ofertowemu poświęcamy wiele uwagi by spełnić oczekiwania najbardziej wymagających klientów. Ogromne doświadczenie, wiedza specjalistyczna, umiejętność wsłuchania się w oczekiwania klienta, pełny profesjonalizm to tylko niektóre z naszych atutów. Liczne nagrody zdobywane z roku na rok, takie jak: „Solidna Firma”, „Przedsiębiorstwo FAIR PLAY”, „Gazele Biznesu” i inne mówią same za siebie.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo ciągle powiększającą się, szeroką gamę kabli i przewodów, produkowanych również na specjalne zamówienie klienta. Spełniają one wszelkie wymogi jakości, co potwierdzamy odpowiednimi certyfikatami i atestami.

Przez cały okres działalności firmy dostarczaliśmy i dostarczamy okablowanie na największe i najbardziej prestiżowe projekty inwestycyjnew Polsce. Z niektórymi z nich możecie się Państwo zapoznać w zakładce „realizacje”.

MISJA I WIZJA FIRMY

ELEKTROS KABLE

NASZA MISJA

Spełniać oczekiwania najbardziej wymagających klientów zapewniając każdemu indywidualną obsługę oraz profesjonalne doradztwo techniczne i handlowe.

WIZJA FIRMY

Pragniemy zostać wiodącą firmą w dostarczaniu kabli i przewodów dla każdego rodzaju przemysłu.

ZAUFALI

NASZEJ FIRMIE

Nasza firma została doceniona przez wiele firm. Sprawdź kto z współpracuje z naszą firmą.

TUBULAR™

Kabel chroniony patentem

NAJNOWSZE GENERACJE KABLI ŚREDNICH
NAPIĘĆ

NOWA GENERACJA PRZEWODÓW MSR ODPORNYCH NA POŻAR

Opatentowana technologia kabli SN odpornych na ogień 180 min

KONTAKT

  • Elektros Kable Sp. z o.o.
    ul. Grunwaldzka 15/4
    31-524 Kraków
  • +48 791 790 200
  • elektros@elektroskable.pl
  • Godziny otwarcia: Poniedziałek-Piątek: 8:00-17:00
EnglishGerman